3 rodzaje współpracy
Zdecyduj czego potrzebujesz

FREEDOM

Przeznaczona do obsługi pojedynczych wydarzeń. Cena uzależniona od wyboru składników platformy oraz liczby uczestników na wydarzeniu. Płatność za platformę następuje z góry w momencie produkcyjnego startu rejestracji uczestników. Każde wydarzenie rozliczane jest niezależnie i podlega każdorazowej wycenie. Możliwe jest wykupienie usług dodatkowych do poszczególnych składników platformy.

ALLIANCE

Przeznaczona dla organizatorów, którzy obsługują od 5 do 20 wydarzeń w skali roku i jednocześnie liczba rejestracji uczestników jest w przedziale 1000 – 5000 uczestników w skali roku. Rozliczenie za korzystanie platformy następuje w okresach miesięcznych i dotyczy liczby zarejestrowanych uczestników na wszystkich aktywnych wydarzeniach w danym okresie rozliczeniowym. Cena za rejestrację jednego uczestnika uzależniona jest od wersji systemu użytej dla danego wydarzenia oraz poziomu rabatu przyznawanego w zależności od liczby uczestników w skali roku. Płatności rozliczanie są z dołu na koniec miesiąca kalendarzowego.

FOREVER

Przeznaczona dla organizatorów, którzy obsługują ponad 20 wydarzeń w skali roku. W ramach tej oferty organizator może zorganizować dowolną liczbę wydarzeń z nielimitowaną liczbą zarejestrowanych uczestników. Organizator wybiera składniki platformy z których będzie korzystał w ramach płatnej miesięcznej subskrypcji. W ramach opłaty organizatorowi przysługuje szkolenie oraz pakiet serwisowy SLA

Porównanie rodzajów współpracy

 
Przeznaczenie
Liczba uczestników
Sposób rozliczenia
Płatność
Cena
Szkolenie użytkowników
Pakiet serwisowy SLA
Hosting / administracja / backup
FREEDOM

Pojedyncze wydarzenia

Dowolna liczba

Rozliczenie za 1 wydarzenie

Z góry

od 1900zł netto / wydarzenie

Dodatkowo płatne

Dodatkowo płatne

W cenie

ALLIANCE

5-10 wydarzeń rocznie

1000 - 5000 uczestników rocznie

Rozliczenie za rejestrację uczestnika

Z dołu

Od 2,00 do 9,60zł / uczestnik

W cenie

Dodatkowo płatne

W cenie

FOREVER

Ponad 20 wydarzeń rocznie

Więcej niż 5000 uczestników rocznie

Subskrypcja miesięczna

Z góry

Od 1000zł do 7000zł / miesiąc

W cenie

W cenie

W cenie

Zaufali nam
między innymi:

FINANSE I UBEZPIECZENIA

IT, TELEKOMUNIKACJA

USŁUGI DLA BIZNESU

FMCG / RETAIL

NAUKA

MEDYCYNA I FARMACJA

AUTOMOTIVE